O zespole Fizjocoach

Pracujemy z najlepszymi

Fizjo Coach to międzynarodowy projekt poświęcony organizacji szkoleń i warsztatów w zakresie fizjoterapii, masażu, odnowy biologicznej, sportu, tapingu, terapii manualnej, postawy ciała, diagnostyki oraz dietetyki. Działalność powstała z pomysłu ekspertów w dziedzinach fizjoterapii i sportu, którzy chcą regularnie podnosić kwalifikacje całej kadry fizjoterapeutów, lekarzy, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów personalnych i terapeutów zajęciowych. W realizacji celów bierze udział ceniony zespół naukowców i terapeutów z całego świata, umożliwiając wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w szkoleniach na najwyższym poziomie.

Idea działania

Pragnąc zaspokoić Państwa potrzeby poza stworzeniem szerokich możliwości rozwoju zawodowego na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach, Fizjo Coach kładzie nacisk na kompleksowe podejście organizacyjne oraz profesjonalizm w najdrobniejszych szczegółach, poparty doświadczeniem w organizacji szkoleń i konferencji. Zadbamy o to, aby każdy nasz Uczestnik:

  • bez komplikacji dotarł na miejsce szkolenia,
  • spędził czas szkolenia w wygodnej, klimatyzowanej i bogato wyposażonej sali szkoleniowej,
  • otrzymał wyczerpujący i ułatwiający przyswojenie wiedzy zestaw materiałów, bazujących na najnowszych doniesieniach ze świata nauki popartych wiedzą praktyczną prezentowaną przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych Prowadzących,
  • po zakończeniu kursu otrzymał potwierdzenie zdobytych umiejętności w języku Polskim i Angielskim, a przede wszystkim:
  • otrzymał najbardziej przystępną cenę za najwyższą jakość świadczonych usług!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą proponowaną przez Fizjo Coach!

Pracujemy z najlepszymi

Najbliższe szkolenia

O FizjoCoach

Fizjo Coach to międzynarodowy projekt poświęcony organizacji szkoleń i warsztatów w zakresie fizjoterapii, masażu, odnowy biologicznej, sportu, tapingu, terapii manualnej, postawy ciała, diagnostyki oraz dietetyki.

Dane firmy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019